SongoodHouse

agencja koncertowa, eventy, studia nagraniowe, management

tel.: +48 607 266 426          mail: info@songood-house.com

Aktualności
Velvet Studios

 Warszawa - Saska Kępa
Alzacka 27


 

Songood House Velvet Studios mieszczą się na Saskiej Kępie w Warszawie. W prestiżowej, cichej, rezydencjalnej dzielnicy miasta. Doskonale skomunikowanej z resztą Warszawy. Tuż obok ulica Francuska – główna arteria Saskiej Kępy i artystyczny bulwar tej cichej enklawy stolicy.

Pomieszczenia studyjne usytuowane są w specjalnie zaadaptowanym na ten cel i rozbudowanym przyziemiu domu na ul.Alzackiej. Sale mikrofonowe i reżyserka wyposażone są w ustroje akustyczne, które wyciszają i tłumia niepotrzebne częstotliwości dźwięku, nadając brzmieniu wokali i instrumentów szlachetny charakter.
Sercem studia jest konsoleta firmy Solid Stage Logic, która wraz z urządzeniami peryferyjnymi, stwarza szerokie możliwości produkcji i realizacji dźwięku. ( pełna lista wyposażenia studia w dziale „sprzęt“ )

Wszystkie pomieszczenia są wzajemnie skomunikowane przez system kamer i monitorów.

Velvet studio jest przestrzenią, stworzoną po to by realizować w niej niezwykłe projekty. Poprzez programowane oświetlenie sali mikrofonowej jesteśmy w stanie wykreować klimat najbardziej przyjazny dla danego artysty. Wszystko po to, by mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu.

A w ramach relaksu, w przerwach w nagraniach można skorzystać z internetu, obejrzeć telewizję lub pograć na playstation

W skład studia wchodzą pomieszczenia:
Reżyserka - 15m2
Kabina wokalowa – 5m2
Sala mikrofonowa velvet – 42m2
Sala mikrofonowa brown – 25m2
Pomieszczenia wypoczynkowe + kuchnia – 15m2

Studio jest w pełni multimedialne, z szerokimi możliwościami realizacji różnych projektów muzycznych i artystycznych takich jak:
nagrania muzyczne i dźwiękowe w pełnym zakresie
nagrania live na tzw. „setkę“
mastering
produkcja i aranżacja muzyczna
koncerty kameralne z rejestracją dźwięku
postprodukcja i udźwiękawianie filmów i programów TV
produkcja reklam
castingi
badania focusowe

Zespół Velvet Studios stanowią doświadczeni producenci, realizatorzy, muzycy i ludzie związani z branżą, którzy pomogą zrelizować każdą wizję artystyczną.

Artyści, wynajmujący studio na dłuższe sesje, mają możliwość zakwaterowania w pokojach gościnnych mieszczących się na wyższych piętrach siedziby studia.
Zapewniamy transfer z dworca, lotniska lub miejsca zamieszkania luksusowym busem Volkswagen Multivan HighLine wyposażonym w DVD i barek. Do dyspozycji gości i klientów studia jest także ogród z jego wypoczynkową częścią Zen.


partnerzy
Copyright © 2019 Songood-House. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Jesion.pl