SongoodHouse

agencja koncertowa, eventy, studia nagraniowe, management

tel.: +48 607 266 426          mail: info@songood-house.com

Aktualności
O nas

Songood House – agencja muzyczna, produkcja imprez i eventów, studia nagraniowe
Jesteśmy firmą muzyczną działającą na rynku od 2007 roku.

Koncerty
Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń artystycznych. Oferujemy kreację, pełną organizację imprezy, obsługę , logistykę, zaplecze techniczne oraz booking artystów.
Dysponujemy sprzętem estradowym, kilkoma konfiguracjami sceny, umożliwiającymi dostosowanie się do warunków i wymagań klienta.
Na stałe współpracujemy z liderami rynku techniki estradowej, zapewniając najwyższej jakości widowisko muzyczne.

Management
Zajmujemy się także reprezentowaniem artystów, managementem i PR artystycznym. Współpracujemy z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Dzięki naszym osobistym relacjom z gwiazdami polskiego showbiznesu, jesteśmy w stanie wynegocjować specjalne warunki finansowe za występ na imprezie organizowanej przez naszą agencję.
Jesteśmy partnerem biznesowym firmy AMC – jednej z największych agencji artystycznych w Polsce, która na swoim koncie ma organizację wielkich imprez festiwalowych a także wydarzeń artystycznych, do których zaliczyć trzeba koncerty światowych gwiazd muzyki takich jak The Cure, Metallica, Deep Purple, Iggy Pop, Marilion, Chris Rea, Peter Gabriel, Massie Attack, TOTO, Patti Smith i wielu innych.

Eventy
Kreujemy i produkujemy eventy firmowe. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, tworząc za każdym razem unikalne wydarzenie. Nasze doświadczenie to ponad 100 wyprodukowanych imprez dla klientów korporacyjnych.

Realizacja i produkcja muzyczna
Songood House to także realizacja dźwięku i produkcja muzyczna. Firma jest właścicielem studiów nagraniowych w Warszawie i Sulejówku.


Mamy pełnowymiarowe, nowe, multimedialne studio nagraniowe w centrum Warszawy, sprzęt światowych marek z dziedziny pro audio ( min. SSL, Neve, Universal Audio). Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich projektów muzycznych i produkcyjnych naszych klientów.


Chcesz, żeby Twoje nagrania brzmiały jak zachodnie produkcje? Nie musisz już jechać do Londynu. Zrób je u nas. Współpracujemy z brytyjskimi producentami muzycznymi min. z Mattem Fosterem, który realizował i produkował nagrania takich artystów jak Jamiroqai, Primal Scream, Blur, The Corrs, Whitney Houston, Gorillaz, The Darkness i legendę hip-hopu KRS One.

Polscy producenci i realizatorzy skupieni wokół naszego studia to autorzy nagrań studyjnych i produkcji legendarnych hitów min. Budki Suflera, Kultu, Aya RL, Daabu, Kobranocki, Klausa Mitffocha, Róż Europy, Armii, Roberta Chojnackiego, Blue Cafe, De Mono i wielu innych czołowych polskich artystów. Szczegóły w zakładce Inżynierowie.


Co proponujemy naszym klientom?
Działamy kompleksowo. Klient, który trafia do naszego studia może liczyć na profesjonalną obsługę i szybką realizację projektu, ponadto na doradztwo i pomoc.


Działamy w zakresie:
- realizacja nagrań,
- produkcja muzyczna,
- postprodukcja i mastering,
- aranżacja muzyczna,
- kompozycja & teksty
- publishing
- promocja nagranego materiału w mediach,
- tworzenie wizerunku artysty,
- PR artystyczny,
- impresariat,
- management,
- wydawnictwo.

partnerzy
Copyright © 2019 Songood-House. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Jesion.pl