SongoodHouse

agencja koncertowa, eventy, studia nagraniowe, management

tel.: +48 607 266 426          mail: info@songood-house.com

Aktualności
Koncerty
Dysponujemy sprzętem estradowym, umożliwiającym realizację każdej zarówno plenerowej jak i klubowej imprezy. Miksery firm  Yamaha, Mackie. Kolumny EAW i JBL, wzmacniacze Lab Gruppen, Mackie. Procesory Alesis, Yamaha, Lexicon, TC Electronics. Pełną listę sprzętu prześlemy Państwu na życzenie.

Organizujemy imprezy muzyczne od A do Z.  Na życzenie klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami, uzgodnieniami  i zapleczem. Zapewniamy sprzęt i logistykę, osoby do obsługi technicznej, realizatorów dźwięku i oświetleniowców, pirotechnikę.
Pomagamy i doradzamy w wyborze artystów, pośredniczymy w negocjacjach finansowych, organizujemy pobyt gwiazdy. Zajmujemy się obsługą PR i prasową imprezy, mediami i dokumentacją wydarzenia.
Naszym podstawowym założeniem jest minimalizacja kosztów przy maksymalizacji efektu. Organizator koncertu otrzymuje od nas gotowy produkt  – maksymalnie  w cenie, którą zapłacił w zeszłym roku za podobne wydarzenie.     

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy w naszej bazie wielu znanych, znakomitych artystów, ale również mniej znane zespoły, których ambicją jest zaistnienie na polskiej scenie muzycznej.
partnerzy
Copyright © 2019 Songood-House. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Jesion.pl