SongoodHouse

agencja koncertowa, eventy, studia nagraniowe, management

tel.: +48 607 266 426          mail: info@songood-house.com

Aktualności
Artyści
Współpracujemy z czołówką polskiej sceny muzycznej. Dzięki osobistym kontaktom z artystami i managerami, pośredniczymy, z pozytywnym skutkiem, w negocjacjach finansowych dotyczących koncertu wybranej przez organizatora gwiazdy muzyki.

Na życzenie klienta, doradzamy w wyborze artystów na cale wydarzenie, bookujemy terminy, organizujemy logistykę. Doradzamy w wyborze prowadzącego oraz oprawy imprezy.
W odróżnieniu od większości agencji koncertowych i artystycznych nie koncentrujemy się wyłącznie na gwiazdach. Współpracujemy z wieloma młodymi, ambitnymi i chcącymi zrobić karierę muzyczną artystami i zespołami, które swoim występem mogą uświetnić program artystyczny imprezy w ciągu całego dnia jej przebiegu. Mamy znakomitych wykonawców imprez dla dzieci – znanych i lubianych przez najmłodszych Pana Tik Taka, Ciotkę Klotkę i Fasolki.
Państwo wymyślają artystę, którego chcielibyście zobaczyć na swoim koncercie – my załatwiamy resztę. Pełen katalog artystów, z którymi współpracujemy, wyślemy Państwu na życzenie.

Zapraszamy do współpracy
Songood House
 
partnerzy
Copyright © 2019 Songood-House. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Jesion.pl